Kontakta oss

Har du några frågor är du välkommen att kontakta oss.

Adress och telefonnummer

4Sign Umeå / Stunt AB
FÖRRÅDSVÄGEN 10
901 32 Umeå

fredrik@4signumea.se
Växel: 090-13 24 10

Gilla oss på Facebook!

Personal


Fredrik Dahlgren
Ägare
fredrik@4signumea.se
Växel: 090-70 64 32

Melinda Hansson
Produktionsansvarig Ateljé
melinda@4signumea.se
090-70 64 38

Lars Dahlgren
Ekonomi / Försäljning
lars@4signumea.se
090-70 64 31

Magnus Dahlgren
Försäljningschef
magnus@4signumea.se
090-10 05 96

Malin Forsgren
Försäljning / Grafisk formgivare
malin@4signumea.se
090-70 64 36

Sture Ångman
Försäljning / Grafisk formgivare
sture@4signumea.se
090-70 64 34

Evelina Englén
Grafisk formgivare
evelina@4signumea.se
090-70 64 39

Louise Lundmark
Ateljé
louise@4signumea.se
090-690 49 06

Sara Sjögren
Ateljé
sara@4signumea.se
090-206 61 73

Jan-Erik Åström
Verkstad
jan-erik@4signumea.se
090-206 62 29

Niklas Ahlqvist
Verkstad
niklas@4signumea.se
090-690 43 24

Markus Berggren
Bildekor / Ateljé
markus@4signumea.se
090-10 05 97

David Heierstam
Montage
david@4signumea.se
090-206 62 28

Mattias Ahlqvist
Montage
mattias@4signumea.se
090-206 62 25

Tom Stenlund
Montage
tom@4signumea.se
090-70 64 37